top of page

Pre-Event Meeting Group

Public·9 members

Rafting Fiyatları - Maceraperestler İçin En Heyecanlı Rafting Turları


Köprülü Kanyon'da Canyoning turu parkur bilgisi, gidiş dönüş ulaşım, Öğle yemeği dahil fiyatlar, tur süresi, tur programı ve Fırsat kampanyaları hakkında DETAYLI BİLGİ...
rafting fiyatlarıAntalya bölgesinin en macera dolu aktiviteleri, Arkadaş gruplarınızla yapılabilecek etkinlikler, En uygun fırsat kampanyaları, hepsi bir arada paketler, ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyatlar, gruplara özel teklifler ve hepsi bir arada combo paketler hakkında DETAYLI BİLGİ İÇİN...


Öğrenci ve gruplara özel indirim fırsatları, Her hafta güncellenen paket Combo turlar, Rafting turu ve diğer tur paketlerini en güncel ve en iyi fiyatlara satın almak için KAMPANYALAR linkine tıklayarak detayları inceleyebilirsiniz.


İşletme olarak amacımız en iyi hizmeti en uygun rafting fiyatları ile sunmaktır. Melen çayı rafting fiyatlarını belirlerken bir çok etkeni göz önünde bulundurarak minimum kar marjları ile rafting sporunu sevdirmek tek gayemizdir.


Yıllık bazda maliyetlerimiz aynı olmasına rağmen bizim talebimiz daha azdır. Bunun da sebebi yabancı turist yerine sadece yerli katılımcılara hitap eden bir konumda bulunmamızdır. Fiyatlarımızı belirleyen bunun gibi bir çok örnek mevcuttur. Buna rağmen elimizden geldiğince en ekonomik fiyatlarla rafting sporunu sevdirmeye devam edeceğiz.


Melen çayı rafting tesisleri olarak rafting sporu yanında kahvaltı ye yemek gibi çeşitli hizmetleri de rafting etkinliğinize dahil edebilirsiniz. Bu kapsamda sizler için oluşturduğumuz çeşitli rafting paketleri vardır.


2 yıldız bir dalgıç ve Yamaç paraşütü tutkunu olarak Rafting benim için farklı bir heyecana sahiptir. Gökyüzünde süzülürsünüz veya su altında farklı bir dünyayı keşfedersiniz. Rafting ise bir su ile mücadeleyi, macera ve eğlence dolu bir heyecanı yaşama fırsatı verir size. Rafting heyecanını yaşamak isteyen bizler de akarsular gibiyizdir aslında. Nasıl mı? Bazen sakin ve huzurlu, bazen de sert ve hırçın. Birçok duyguyu müthiş bir doğa içerisinde aynı anda yaşama fırsatı verir bize rafting. İşti bu heyecan ve adrenalin dolu doğa sporu hakkında merak edilen bilgileri aktarayım size. Ben de birçoğunuz gibi amatörce rafting yaptım ama bu bilgileri gerçek kaynağından aktaracağım sizlere.


Dere, çay, nehir gibi akarsular içerisinde özel yapılmış botlar ile çeşitli engelleri aşarak ilerlemeye rafting denir. Rafting nedir bilgisi için biraz daha açıklamaya yapalım. Bu akarsular içeresinde karşınıza bir çok engeller çıkar. Çeşitli boylarda kaya parçaları, kalın ağaç dalları veya gövdeleri ile karşılaşabileceğiniz gibi bazende yüksek yerlerden dökülen sular ile yol almanız gerekir. Bazende suda türbulanslar, anaforlar, dalgalar ile mücadele etmek gerekir. Bunlara Rapid (Şarlak) adı veriliyor. Bu yol alma sırasında engelleri aşmak için rafting botunuza belirli kurallar çerçevesinde yön vermeniz gerekir. Bu tür akarsulardaki bu engellerin çeşidine ve büyüklüğüne göre uluslararası standartlarda zorluk dereceleri olarak sınıflandırma getirilmiş. Tüm bu zorluklara doğa içindeki akarsularda bot ile aşmaya çalışmak Rafting heyecanını ortaya çıkartıyor.


Rafting için öncelikle deniz ayakkabısı veya patik giymelisiniz. Rafting firmalarında genelde veriyorlar. Biraz daha serin havalarda yapacaksanız kıyafetlerinizin üzerine yağmurluk alabilirsiniz. Ancak sürekli bu tür su sporları yapacaksanız kendi bedeninize göre neopren elbise almalısınız. Marka ve kalitesine göre 500 tl ile 1500 tl arasında outdoor mağazalarında bulabilirsiniz. Güvenlik için yelek ve kask gibi ekipmanları rafting firması size sağlayacaktır.


Özellik ilk defa rafting yapacak olanlar için bilgilendirme yapılıyor. Rafting ve bot üzerinde nasıl davranmamız gerektiği ve kuralları hakkında Rafting eğitmeni tarafından bilgi veriliyor. Bu eğitimde merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.


Rafting Turu Fiyatları - En Güncel Rafting Fiyat Listesi


Rafting Turları Rafting Turu Fiyatları 2023 - tatilsepeti


Antalya Rafting Turu Köprülü Kanyon Rafting Tour & Trips


Antalya Rafting Fiyatları ve Ücretleri Listesi 2023


Köprülü Kanyon Rafting Fiyatları, Kampanyaları ve Rezervasyon


Antalya Rafting Fiyatları 2023 - En Uygun Rafting Ücretleri


Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turu Fiyatları 2023 - Biletix


Antalya Beşkonak Rafting Turu Fiyatları ve Paketleri 2023


Antalya Manavgat Rafting Turu Fiyatları ve İndirimleri 2023


Antalya Kemer Rafting Turu Fiyatları ve Aktiviteleri 2023


Antalya Alanya Rafting Turu Fiyatları ve Yorumları 2023


Antalya Side Rafting Turu Fiyatları ve Önerileri 2023


Antalya Kaş Rafting Turu Fiyatları ve Ayrıntıları 2023


Antalya Olympos Rafting Turu Fiyatları ve Güvenliği 2023


Antalya Saklıkent Rafting Turu Fiyatları ve Süresi 2023


Antalya Düden Şelalesi Rafting Turu Fiyatları ve Nerede 2023


Antalya Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Zipline Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon ATV Safari Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Jeep Safari Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Paintball Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Kamp Alanı Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Bungalov Evleri Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Restoranı Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Balık Avı Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Doğa Yürüyüşü Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Tarihi Yerler Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Fotoğraf Çekimi Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Eğlence Programı Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Grup İndirimi Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Öğrenci İndirimi Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Aile Paketi Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Çift Paketi Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Tekne Kiralama Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Malzeme Kiralama Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kanyon Rehber Kiralama Rafting Turu Fiyatları 2023


Antalya Köprülü Kany.


Bu doğada zaten ye kamp yapacaksın ya da rafting. Başta türlü heyecanı tadında yaşayamazsın. Rafting için geldiğiniz fırtına vadisinde, rafting yanında kamp ta yapabilirsiniz. Bungalov evlerde veya çadır kurup doğayı ve sporu içi içe yaşama şansınız olur.


Orhaneli Orman Piknik sahasındaki tesiste kıyafetlerini değiştirerek son hazırlıklarını yapan rafting tutkunları, araçlar ile parkurun başlangıç noktasına götürülüyor. Her gün 11.00 - 17.00 saatleri arasında yapılan rafting turları için bir gün önceden rezervasyon yapmanız yeterli oluyor. 12 rapitten oluşan parkur yerli ve yabancı birçok misafir ağırlamaya devam ediyor.


Dalaman bölgesindeki derin vadilere akan sular, gerek ideal su desisi gerekse de serin sularıyla rafting tutkunları için harikulade bir aktivite sahasıdır. Azgın sularda kürek çekerken adrenalini yaşar, sakin sularda yüzerek keyfin en güzel halini deneyimlersiniz. Her şeyden öce Fethiye rafting hizmetiyle doğanın en muhteşem köşelerini keşfetme fırsatınız olur.


Rafting yüksek adrenalin ve macera olduğu kadar güvenli bir spordur. Her bot içerisinde 8 katılımca ve 1 profesyonel rafting eğitmeni bulunur. Liderin yönetim ve yönergeleri eşliğinde geçen süreç boyunca hiçbir güvenlik tehlikesi yaşamazsınız. Günümüzde bu aktiviteye çocuklu aileler de bu sebeple yoğun ilgi gösteriyor.


Bazı aktiviteler sevdikleriyle ya da ailecek yapılınca daha da keyifli hale dönüşür. İşte rafting de bunlardan birisidir. Sevdiğiniz dostlarınız ya da çocuklarınızla birlikte kürek çekerken sırılsıklam olmak, botu nehrin yüzeyinde düzgün tumanın hissi ve ekip olabilmenin verdiği haz, tatilinizde unutulmaz deneyimlerin yaşanacağının garantisini veriyor.


Tatil için yolu düşen herkes Fethiye rafting eğlencesine katılabiliyor. Çocuklar da ebeveynleriyle bu sürece dahil oluyor. Fakat önden rezervasyon yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz. Zira sezonda yoğunluk yaşandığını belirtelim.


Kahvaltı sonrası rafting turuna başlamadan önce son kontrolleri yapıyor ve bölge hakkında bilgiler paylaştıktan sonra, uzman ekiplerimiz eşliğinde rafting botlarımızı suya indiriyoruz. En az 6 kişi ve maksimum 12 kişi kapasiteli olan rafting botlarımıza yerleşmeden önce; can yeleği, kürek ve kask gibi temel rafting ekipmanlarımızı eksiksiz alıyoruz.


Ekipman hazırlığı ve son kontrolleri tamamladıktan sonra harika bir rafting macerasına başlıyoruz. Elbette molalı şekilde yaptığımız rafting turumuzda bol adrenalin ve bol heyecan sizi bekliyor olacaktır. Parkurları sırasıyla tamamladıktan sonra; öğle yemeği veya meşrubat servisimiz ile rafting turumuzu noktalıyoruz.


Rafting, ekstrem sporlar arasında en kolay yapılabileceklerden biri. Ve Melen Çayı rafting için oldukça uygun. Kıyısından köşesinden hepimiz bir şekilde spor ile ilgileniyoruz. Kimimiz sakin sakin yürüyüş yapıyoruz Kimimiz ise spor yaparken içimizdeki enerjiyi dağıtmak istiyoruz. Rafting gibi doğaya karşı mücadele ettiğimiz sporlar da adrenalin bağımlıları için bulunmaz bir nimet.


Belli bir miktarın üstünde akış hızı ve debisi olan nehirler, rafting için uygundur ve temel olarak sadece bir bot ve bir kürek ile rafting yapabilirsiniz. Tek başınıza yapabileceğiniz gibi genellikle 8 kişiye kadar olan gruplar halinde yapılmaktadır. Bu sporun en güzel özelliği, bu kadar heyecan yüklü olmasına rağmen herhangi bir beceriye ihtiyaç duyulmamasıdır.


Kimler rafting yapabilir diye soracak olursanız, yediden yetmişe, herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkes, uzun eğitimler ile uğraşmadan, botun üstüne çıkabilir. Sadece ilk kez yapacaklar için yaklaşık 1 saat süren bir oryantasyon süreci vardır. Rafting eğitiminde botun üstündeyken kendinizi nasıl koruyacağız, botu nasıl kullanacağınız, herhangi bir tehlike anında neler yapmanız gerektiği size anlatılıyor.


20 kilometre daha devam edilirse Cumayeri ilçesine girişi gösteren tabelalar karşınıza çıkacak. Hiç sağ sol yapmadan takip edersiniz Melen rafting bölgesine gelmiş oluyorsunuz.


Nihayetinde bu bir su sporu, suyun içerisinde ilerleyeceksiniz. Yüzme bilirseniz tabii ki kendinizi daha güvende hissedersiniz ama 1. derece rafting nehrinden 4. derece rafting nehrine yerine kadar olan klasmanda suya düşme tehlikesi çok azdır.


Ki zaten rafting yapılan dereler çok derin değiller. Bu yüzden suya düştüğünüzde yüzmeniz gerekmez. Yüzme bilseniz de bilmeseniz de can yeleği giyeceğiniz için, önemli olan suya düştüğünüzde vücudunuza hakim olmanızdır. Bunu nasıl yapacağınız da raftinge başlamadan önce size verilen eğitimde öğretiliyor.


Köprülü Kanyon' da en az 7 gün ve üzeri konaklama alan herkese Enjoy Rafting' de rafting turu ücretsiz..Antalya Manavgat Köprülü Kanyon' daki konaklama ihtiyacınız için otel konaklaması konforunda taş evler, bungalov veya profesyonal çadırlardan birini seçebilirsiniz. İlan no: 2956 ve 2957 !!!


2023 sezonu boyunca Köprülü Kanyon' da Enjoy Rafting acentemizde rafting turuna katılmak isteyen bütün katılımcılarımız için rafting tur fiyatlarını 250 TL ye indirdik. Bu fiyatımıza Köprülü Kanyonda 14 Km tur parkurumuzda rafting turu, açık büfe öğle yemeği, katılımcılarımızın rafting kaza sigortaları ve rafting turu rehberlik hizmetlerimiz dahildir. Rafting merkezine servis isteyen katılımcılarımız için yeni model araçlarımızla Köprülü Kanyon' a her gün servisimiz vardır. Servis ücreti kişi başı 150 TL' dir.


Antalya'nın Manavgat ilçesinde beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkı' nda günübirlik rafting turlarımız için dönem dönem kampanyalar yapıyoruz. Sizde sayfamızı beğenin, kampanyalarımızdan önce siz haberdar olun.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page